Nově zasílám i přes BALÍKOVNU!

Inge - ledvinka do města

Ušila jsem ledvinku, hmmm na to nic není, to je jasné...to už tady bylo.

Ale moje ledvinka se jmenuje Inge a je primárně určena do města, typově dámská.

ledvinka-autorska tvorba-kapsa-joan atelier-inge-kabelka-ikonicka      

Použila jsem krásné dekorační materiály, vyšší gramáže. Za prvé se mi materiály moc líbily, a za druhé dámská ledvinka nemusí nutně vypadat jako koženkového nebo sportovního něco, co si připásáme do pasu...

Snažila jsem se, aby ledvinka Inge byla vhodná i šatům a jarním sukním,a aby vypadala opravdu dámsky, a to se myslím podařilo.

Ledvinku klidně můžete nosit v pase, ale doporučuji spíše mírně bokem, než si vytvořit samotný vak na bříšku...postava vypadá pak rozhodně lépe.

Můžete ji nosit moderně crossbody - tj.šikmo pře hrudník, nebo klidně přes rameno jako kabelku, prostě nápadům se meze nekladou.

Ledvinka Inge je ideální všude tam, kde nechcete nosit batůžek, kabelku, nebo cokoliv v rukách a nic se nestane, když jí vezmete do kina, do divadla (jen ne prosím do Národního..), na výstavu.

Prostě si ledvinku Inge ve městě užijte.

Ledvinka je lehounká, má odepínací trak - takže barevně můžete ladit k outfitu - pouhou výměnou za jinak barevný...max.délka 85cm

Vejde se do ní peněženka, mobil, klíče, kapesníčky a rtěnka, víc nepotřebujete. rozměry 30x13x16cm + rozšíření.

Ledvinku můžete vyprat.

 

Zasílám Zásilkovnou, Balíkovna to také jistí.

A samozřejmostí je balení v praktickém dustbagu (prostě ledvinku najdete uloženou v textilním v sáčku, který pak můžete použít na cokoliv dalšího...)

Pěkné jarní dny.

Jana - Joan Atelier©